Přihlášení


O nás

V roce 1990 začala Firma Školník svojí činnost jako fyzická osoba tím, že založila zastoupení německé firmy J.C.Binzer Papierfabrik GmbH a zahájila v tehdejším Československu prodej jejích produktů. Jednalo se o kvalitativně špičkové filtrační materiály z celulózy a mikroskleněných vláken. Později se firma postupně rozšiřovala přibíráním zastoupení dalších výrobních firem tak, aby obsáhla veškerý sortiment filtračních materiálů požadovaných zákazníky. 

Po desetileté zkušenosti s filtračními materiály došlo k zatím největšímu rozšiření firmy, k přechodu na obchodní společnost Firma ŠKOLNÍK s.r.o., a začala se orientovat na přímý obchod na základě exklusivních partnerství s dodavateli. 

V současné době Firma ŠKOLNÍK s.r.o. na různých bázích spolupracuje s mnoha zahraničními producenty a dodavateli filtračních medií tak, aby mohla svým zákazníkům nabídnout co největší sortiment materiálů a dalších výrobků určených pro oblast filtrace. Ať už se jedná o filtrační papíry, netkané textilie (vliesy), filtrační melt blown, filtrační kartony a další filtrační media v celé šíři filtračních tříd. Dále lepidla, tmely a zalévací hmoty pro výrobce filtrů a v neposlední řadě stroje a zařízení na samotné zpracování filtračních materiálů nutné při výrobě filtrů. Kromě filtrace Firma ŠKOLNÍK s.r.o. dodává papírové výrobky do zdravotnictví, (např. podložkové role na vyšetřovací lehátka, sterilizační papír atp.) a další papírenské výrobky, např. papíry pro velkoplošný tisk v rolích. 

Na základě bezmála dvacetileté zkušenosti na našem i zahraničních trzích a také kontaktům s mnoha dalšími výrobci a dodavateli je Firma ŠKOLNÍK s.r.o. připravena a schopna dodat jakýkoli filtrační materiál pro jakoukoli aplikaci. Prakticky se o nás lze opřít vždy, když budete potřebovat separovat nebo filtrovat.

Firma ŠKOLNÍK s.r.o. je v České Republice a na Slovensku výhradním zastoupením firem: 


   
eBRÁNA webarchitect