Přihlášení


Vzduchotechnika

Výrobcům filtrů do vzduchotechniky a klimatizací nabízíme kompletní řadu filtračních materiálu s účinností od filtrační třídy G1-G4, přes F5-F9 a HEPA třídy H10 – H14 po ULPA účinné materiály U15-U17. Tato řada obsahuje veškerou potřebu filtrace od odsávání hrubých nečistot z truhlářských, svářečských a jiných průmyslových provozů, přes rozvody vzduchu a klimatizací kancelářských budov a komplexů až po nejčistší prostory vědeckých pracovišť a operačních sálů nemocnic.

Tyto materiály na námi dodaných příslušných strojích výrobci filtrů upravují (např. skládají) a vkládají do rámečků, panelových rámů a filtračních elementů. Výrobcům filtrů do vzduchotechnik dodáváme i lepidla, tmely a těsnící hmoty.

Firmám působícím v tomto oboru nabízíme také nejrůznější měřící a testovací zařízení. Konkrétně dodáváme testovací systémy pro zjišťování kvality a klasifikací filtrů dle filtračních tříd, kompletní  zařízení  na testování olejové mlhy, zařízení na měří účinnost filtrů a separátorů. Dále nabízíme přístroje nejen pro měření velikosti částic, ale také přístroje k měření v oblasti životního prostředí a farmaceutických aerosolů.

  • Hrubá filtrace, předfiltrace, filtrační třídy G1 – F5

Tyto materiály jsou povětšině používány tak, aby byla zajištěna základní filtrace vzduchu a také aby byly ochráněny další filtry v systému. Dodávané materiály jsou vyráběny z filtračních vliesů a netkaných textilií. Tato řada obsahuje veškerou potřebu filtrace od odsávání hrubých nečistot z truhlářských, svářečských a jiných průmyslových provozů.

  • ASHRAE filtrace, filtrační třídy F6 – F9

Filtrační materiály filtračních tříd F6 – F9 jsou používány v ASHRAE filtrech v klimatizacích. Jedná se o materiál z netkaných textilií (vliesů). Tyto vyšší filtrační třídy již s vrstvou melt-blown buď bez vliesového předfiltru nebo s předfiltrem, podle požadavku.

  • HEPA filtrace, filtrační třídy H10 – H14

V segmentu filtrace třídy HEPA H10–H14 již nevystačíme se syntetickými materiály a pro tuto oblast filtrace dodáváme materiál z mikro-skleněných vláken. Tento materiál plně zajišťuje požadovanou filtrační účinnost a vyrábí se ze speciálního kvalitního borosilikátu.

  • ULPA filtrace, filtrační třídy U15 – U17

Zde jde o ULPA filtračně účinné materiály také z mikro-skleněných vláken U15-U17, určené pro výrobu filtrů pro nejčistší prostory vědeckých pracovišť a operačních sálů nemocnic. S touto nejvyšší možnou účinností filtrace se setkáte vždy tam, kde je nutností zajistit dokonalou čistotu přístupového vzduchu či jeho filtraci po činnostech.

  • Výroba filtračních sáčků do průmyslových i domácích vysavačů

Výrobcům sáčků do vysavačů dodáváme veškeré komponenty k úspěšné výrobě. Počínaje filtračními medii na vysávané nečistoty, karton k uchycení sáčku k tělu vysavače a lepidlo až po filtrační vlies nebo papír z mikro-skleněných vláken na ochranu motoru.
eBRÁNA webarchitect