Přihlášení


Vybavení laboratoří

Nabízíme širokou škálu laboratorních filtračních papírů bez obsahu popela pro základní kvantitativní a kvalitativní analýzy jak skládaných, tak ve formě kruhových filtrů. Také v provedení zvýšené pevnosti za mokra. Tyto papíry se používají při chemických analýzách, zjišťování přítomnosti různých látek a komponent. Dále kvalitativně – technické filtrační papíry pro obecné použití.

Pro úspěšnou chromatografii (90-320g/m2) nabízíme vysoce kvalitní materiály a materiály s dokonalou nasávací schopností pro blotting ( 90-550g/m2 ) pro všechna použití blotovacích papírů. Indikátorové a reagenční papíry. Papíry pro zjišťování škodlivin v půdě, testování semen, papír pro testování klíčivosti. Laboratorní papír krepovaný s vysokou nasákavostí, ochranný papír ( absorbující papír + potažený PE folií), filtrační papíry do laboratoří v cukrovarech ke zjišťování prostřednictvím spektrofotometrie. V pivovarech k analýze sladů, podle standardů MEBAK a EBC.

Laboratorní filtrační papír s obsahem aktivního uhlí. Filtry ze skelněných vláken pro analýzu a diagnostiku. Extrakční patrony. Mikrofiltrace, membránová fitrační media v pouzdře: celulózo-acetátová, celulózo-nitrátová, z regenerovatelné celulózy. PTFE, Polyamidu, Polykarbonátu, Polyethersulfonu a předfiltr ze skleněných vláken (K tomu spojky a adaptéry a kapsle).

Filtrační materiály pro dozorování znečištění vody, znečištění vzduchu, sklo-křemičité extrakční patrony.

Průmyslové filtrační materiály pro např. ochranu větrání, analýzu vody, vakuová a tlaková filtrace, filtrace tinktur, extraktů a roztoků.

Firmám působícím v tomto oboru nabízíme také nejrůznější měřící a testovací zařízení. Konkrétně dodáváme testovací systémy pro zjišťování kvality a klasifikací filtrů dle filtračních tříd, kompletní  zařízení  na testování olejové mlhy, zařízení na měří účinnost filtrů a separátorů. Dále nabízíme přístroje nejen pro měření velikosti částic, ale také přístroje k měření v oblasti životního prostředí a farmaceutických aerosolů.

Jsme připravení navrhnout a dodat systémy určené ke kalibraci měřícich přístrojů. Dodávame také zařízení k vizualizaci proudění a přílušenství k výskumu aerosolů.
eBRÁNA webarchitect