Přihlášení


Automobilový průmysl

Naší firmou dodávaná filtrační media lze najít v moderních osobních i nákladních automobilech, kde se nachází velké množství (více jak 20) různých filtrů a separátorů. Jsou to například vzduchový filtr pro nasávaný atmosférický vzduch, filtr motorového oleje, palivový filtr, kabinový filtr s granulemi aktivního uhlí, filtr brzdného systému, filtr ventilace palivové nádrže a další. Všechna filtrační media výrobcům automobilových filtrů dodáváme.

Naše materiály se aplikují i při regeneracích a renovacích automobilových filtrů, hlavně v oblasti nákladních vozů. V neposlední řadě se naše materiály uplatňují v odsávacích systémech lakoven, svářecích prostor nebo odvětrávání prašných prostor. V této oblasti lze také úspěšně používat námi dodávané lepidla a zalévací hmoty k dokonalé těsnosti vyrobených filtrů. Velmi úspěšně je používán pěnivý polyuretan, který většinou znáte jako elastickou část vzduchového filtru Vašeho automobilu.

Firmám působícím v tomto oboru nabízíme také nejrůznější měřící a testovací zařízení. Konkrétně dodáváme testovací systémy pro zjišťování kvality a klasifikací filtrů dle filtračních tříd, kompletní  zařízení  na testování olejové mlhy, zařízení na měří účinnost filtrů a separátorů. Dále nabízíme přístroje nejen pro měření velikosti částic, ale také přístroje k měření v oblasti životního prostředí a farmaceutických aerosolů.

Příklady

  • Filtrace vzduchu

V oblasti vzduchu to jsou např. filtr pro nasávaný atmosférický vzduch do spalovacího prostoru motorů a kabinový filtr pro ochranu řidičů před škodlivinami z vnějšího prostředí. A to jak osobních, tak v nákladních automobilech a velkých stavebních a přepravních strojích.

  • Filtrace pohonných hmot

Každý automobil je osazen filtrem, který kontinuálně zbavuje nečistot načerpané pohonné hmoty, jak benzinu, tak nafty. Pro jeho výrobu nabízíme speciální filtrační materiál z celulózy, ošetřený tak, aby jeho filtrační vlastnosti byly zachovány v náročném prostředí pohonné tekutiny.

  • Filtrace motorových olejů

Motorové oleje automobilů se filtrují od nečistot vznikajících při provozu motoru a díky našim filtračním materiálům se prodlužuje jeho životnost.

  • Proti-pachová a protialergická filtrace kabin automobilů

Automobily jsou v dnešní době opatřeny filtrem na čištění vzduchu, přicházejícího do kabiny tak, aby spolehlivě splňoval nejen protiprachovou ochranu řidiče, ale také zabránil vniknutí pylům a jiným alergenům do kabiny. Proto se jako filtrační materiál používá v tomto případě zvláštní filtrační materiál. Tento materiál s obsahem granálií z aktivního uhlí plně tyto požadavky splňuje.

  • Filtrace kapaliny brzdného systému

Umožňuje stálou kvalitu brzdného systému automobilů a zaručuje, za plnění servisních pokynů, plnou spolehlivost brzd.

  • Filtrace odvětrání ventilace palivové nádrže

Díky našemu filtračnímu materiálu nedochází ke kontaminaci pohonné hmoty nečistotami z atmosférického vzduchu a zajišťuje plynulý chod motoru.

Všechna tato filtrační media výrobcům automobilových filtrů dodáváme.
eBRÁNA webarchitect